Jak budować mięśnie w bardzo krótkim czasie?

To, co czyni tajemnicą tak cenną jest to, że nie jest łatwo dostępne dla każdego. Jednak, gdy nas uprawniają, mamy wiedzę, która może poprawić nasze życie. Dotyczy to również tajemnic budowy mięśni. Oto niektóre z najbardziej skutecznych z Produkty w teście.

1. Czasopisma mięśniowe są często własnością firm zajmujących się sprzedażą dodatków.

W rzeczywistości takie firmy są właścicielami (lub posiadali) wszystkich głównych magazynów kulturystycznych. Często zachowują najlepsze tajemnice budowy mięśni od ciebie, a zamiast tego są zasadniczo próbują popychać ich produkty. W rzeczywistości wiele tak zwanych suplementów na rynku to nic więcej niż pigułki dietetyczne – ale to inna historia. Nie należy spodziewać się, że czasopisma z kulturystyki zapewnią Ci najlepsze wskazówki – inaczej możesz dołączyć do swojej elitarnej grupy ciężarowców.

2. Nie ma cudownego produktu.

Często jesteśmy bombardowani reklamami twierdzącymi, że określona pigułka, proszek lub płyn jest produktem umożliwiającym uzyskanie wykrojonej sylwetki. Jednak ważne jest, aby zdawać sobie sprawę, że te, które dają produktowi entuzjastyczne recenzje, wydają się być tymi, które je sprzedają! Oczywiście, te produkty mogą przyczynić się do zwiększenia treningu. Jednak nie oczekuj, że porady dotyczące podnoszenia ciężarów z wytwórców takich produktów lub ich magazynów kulturystycznych.

Treningi jak przeciętny Joe są najlepszym podejściem.

Często słyszymy, że kult kulturystyczny twierdzi, że powinniśmy trenować jak kulturysta, aby zostać jednym. Argument nie ma znaczenia. Tak, wielu z nas interesuje utrata masy ciała i zwiększenie masy naszych mięśni. Jednak większość z nas nie zamierza zostać profesjonalistami. Ani nasze ciała nie są przygotowane na rygory, które codziennie zajmują kulturystów. Takie procedury mogłyby drastycznie zniszczyć nasze ciała, powodując urazy, choroby, i tak dalej z www.oszustwo.net.

Oczywiście, jest więcej tajemnic budowy mięśni, które mogą pomóc wam się w ogóle! Więc zacznij szukać wiarygodnego zasobu, którego możesz używać dzisiaj. Twoje mięśnie podziękują za to!

Jak długo trwa budowa mięśni?

W pewnym punkcie naszych treningów prosimy o to, mając nadzieję, że odpowiedź będzie miała miejsce pomiędzy dniem a tygodnią. Ale prawda jest taka, że ​​budowa mięśni nie zdarza się tak szybko, jak to dramatycznie. Wzrost mięśni może trwać kilka tygodni, a może nawet miesięcy, w zależności od ciała i wyboru programów.

Dla chudych hardgamin, pytanie „Jak długo trwa budowa mięśni?” Staje się jeszcze trudniejsze do odpowiedzi, ponieważ są szanse, są chude z więcej niż jednego powodu. Ponadto, inni ludzie spalają tłuszcz i budują mięśnie w różnym tempie. Na przykład Vince del Monte, twórca programu Budowanie mięśni bez nerwów, zyskał ponad 41 kg w ciągu 6 miesięcy. To około 6 lub 7 funtów chudych mięśni zysku miesięcznie! Z drugiej strony, kolejny hardgainer, który poszedł za tym samym programem zyskał 18 funtów chudego mięśnia w ciągu 10 tygodni.

Skinny ludzie mogą budować mięśnie dość szybko – w ciągu kilku tygodni, w rzeczywistości – i tak możesz. Aby móc to zrobić, musisz odpowiedzieć na te dwa pytania i włącz je do planu diety i treningu.

1. Ile kalorii jesz codziennie?

Czy jedzenie dziennie jest mniej lub bardziej niż wymaganie kalorii? Aby dowiedzieć się, jaki jest twój zapotrzebowanie na kalorię, potraktuj mnożnik wagi – mierzony w funtach – o 24. Więc jeśli ważysz 130 funtów, powinieneś otrzymać ok. 3120 kalorii dziennie.

Jeśli jesz więcej kalorii niż potrzebujesz, zjeść mniej tabletki na siłe. Jeśli jesz mniej niż jest to konieczne, zjeść więcej, ale pamiętaj o podzieleniu spożycia na 6 posiłków, aby upewnić się, że mięśnie są dobrze karmione i mogą się naprawiać.

2. Jak często i intensywnie pracujesz? 

Gdzie treningi są zajęte, za dużo jest źle, ale tak jest za mało. Z jednej strony musisz zapobiec zmęczeniu mięśni. Z drugiej strony, musisz stymulować wzrost mięśni. Jak zachowujesz równowagę między nimi?